Про компанію

Компанія WAGO - провідний виробник клем, клемних коробок у світі. З моменту свого заснування в 1951 році WAGO розробляє та виробляє клеми та з'єднувачі, обладнані пружинними затискачами. Багато з розроблених та запатентованих WAGO пружинних з'єднувальних систем використовують у всьому світі, наприклад клеми для монтажу на DIN-рейку, клеми для друкованих плат, з'єднувачі, електронні модулі, система WAGO I/O SYSTEM та багато інших продуктів.

Клеми фірми WAGO для будівельного електромонтажу дозволяють з'єднувати одножильні/маложильні мідні або одножильні алюмінієві провідники без використання інструменту. Вони забезпечують надійний та компактний електромонтаж провідників у розподільчих коробках.

Компанія Логікон – офіційний представник WAGO в Україні.

 

ПРИКЛАДИ ПРЕКТІВ

D.Enerdgy/PAEK (Ukraine, Mykolaiyv, 2019)

 

 

 

Системи автоматизації будівель

 

 

Автоматизація будівель за допомогою WAGO

 


Новини
21.09.2022
WAGO SMART DESIGNER
Бесплатный 3D-инструмент для онлайн-конфигурирования продуктов WAGO для стандартных подключений и технологий – без установки, по всему миру, всегда актуален!
Конфигуратор доступен без входа в систему
Но чтобы использовать весь спектр функций Конфигуратора, необходимо пройти регистрацию.
Откройте конфигуратор WAGO yа сайте
https://configurator.wago.com/profile/login?sap-outbound-id=9C13A53BBC2BDE0633DC1AAA0862A24644DFEDDF
17.06.2022
СЕРІЯ 221 ВІД WAGO — ГНУЧКА, ШВИДКА І БЕЗПЕЧНА В ВИКОРИСТАННІ
Сполучні затискачі серії 221 роблять електромонтаж одножильних, тонких і багатожильних проводів простим, швидким і безпечним, оскільки пружинні клеми з затискачем важеля не вимагають застосування інструментів.