Продукція фірми WAGO Kontakttechnik GmbH

Фірма WAGO Kontakttechnik GmbH, заснована в 1951 році в Німеччині, є найбільшим розробником, виробником та постачальником безгвинтових пружинних клемних з'єднувачів та роз'ємних з'єднувачів, електронних та електротехнічних інтерфейсних модулів, засобів захисту ліній зв'язку; модульних програмованих контролерів для мереж Fieldbus та Ethernet.

Клеми
Клеми Інсталяційні клеми WAGO, класика електромонтажу у будинках. Розетки і клеми, що виправдали себе, для освітлювальних пристроїв для швидкого і надійного елетропровідного монтажу.

Роз'єми та модульні штекери
Роз'єми та модульні штекери Бездоганна установка також на друкованій платі. Для простоти з'єднання електронних конструкцій під час електромонтажу. Пряме підключення одножильних провідників за допомогою з'єднувального механізму CAGE CLAMP® S.

Інтерфейсні модулі
Інтерфейсні модулі Поділ на рівні електромонтажу та функціонування.

При проектуванні обладнання нині доводиться брати до уваги і враховувати різні вимоги. Зручність для роботи оператора та для обслуговування, малі інвестиційні витрати, експлуатаційна надійність, захист обладнання та експлуатаційна готовність, простота проектування та приймання в експлуатацію – це лише кілька прикладів.

За допомогою різних інтерфейсних блоків-модулів WAGO, що випускаються у різних модифікаціях, як, наприклад, за допомогою вставних функціональних та інтерфейсних модулів, вузьких модулів реле та оптоелектронних блоків та сучасних джерел живлення з високою ефективністю можна оптимально вирішувати всі ці завдання.

Інструменти
Інструменти Інструменти для електромонтажу

Контролери
Контролери Програмовані логічні контролери WAGO-I/O-SYSTEM