Новини

Нова серія WAGO 2773 - З'єднувач для зрощування PUSH WIRE® Inline

23.06.2023
Нова серія WAGO 2773 - З'єднувач для зрощування PUSH WIRE® Inline

Нова серія 2773 WAGO призначена для ремонту обірваних кабелів або легкого подовження лінії. З'єднувач зрощування PUSH WIRE® серії 2773 може з'єднувати провідники перетином від 0,75 до 4 мм² у дуже обмеженому просторі – інструменти не потрібні. Просто зачистіть провідник і вставте його в клему без інструментів – точка затиску буде швидко та надійно закріплена.

У червні 2023, WAGO запускає нову серію 2773, що є з'єднувачом для зрощування PUSH WIRE®; для одножильних та багатожильних провідників; Макс. 4 мм²; 2-жильний; прозорий корпус; Температура навколишнього повітря: трохи більше 85°C (T85); 4,00 мм²; корпус прозорий

Використання з'єднувачів у недоступних місцях

Сучасні будівельні технології висувають високі вимоги до електричних з'єднань, особливо щодо зручності експлуатації, безпеки, надійності та гнучкості. Це часто створює проблеми для електриків, коли проводка розташована у важкодоступних місцях, наприклад у коробках прихованого монтажу. Регулярна перевірка, регулювання та навіть ремонт просто неможливі. Тому все важкодоступне має бути міцно прикріплене, щоб зробити його нероз'ємним. Раніше в цих важкодоступних місцях допускалися тільки паяльні та обтискні з'єднання або спеціальні гільзові з'єднання, а їх установка була складною, схильна до помилок і трудомісткої.

З 2013 року DIN VDE 0100-520:2013-06 також дозволяє використовувати сполучні елементи, протестовані на відповідність відповідним стандартам продукції, у зонах, недоступних для людей після встановлення. Всі з'єднувачі WAGO сертифіковані відповідно до цього стандарту на продукцію, включаючи лінійні сплайс-конектори PUSH WIRE® нової серії 2773.

 

Нова серія дозволяє здійснити:

• Швидкий та простий ремонт пошкоджених провідників

• Вставлення одножильних та багатожильних проводів без інструментів

• Підключення провідників на мінімальному просторі завдяки особливо компактній конструкції довжиною всього 29 мм.

• Швидкий ремонт кабелів

Прямо на будівельному майданчику можна швидко з'єднати кабель за допомогою вбудованого з'єднувального з'єднувача PUSH WIRE® серії 2773. Це швидкий засіб усунення несправностей у будь-якій ситуації.

Проведення через термозбіжну трубку

Це робить ремонт кабелю особливо простим: відріжте кабель та підключіть роз'єм. Надягніть відповідну термозбіжну трубку на щойно підключені провідники і посадіть її за допомогою фена. Тепер кабель надійно підключено.

Достатньо місця в розподільчій коробці

Завдяки своїй компактній конструкції та довжині всього 29 мм з'єднувачі PUSH WIRE® Inline Splicing Connector можуть бути підключені до будь-якої розподільної коробки. Ця перевага дозволяє прокладати проводку в обмеженому просторі.

Дозволяє просто подовжити дроти

Кабель надто короткий? У цьому швидко та легко допомагає з'єднувач PUSH WIRE® Inline Splicing Connector! З'єднувач економить час і дозволяє нарощувати провідники перетином від 0,75 до 4 мм без інструментів.

Також доступний у вигляді набору

безпосередньо для вашого набору інструментів пропонується Аптечка для швидкого ремонту кабелю!

З'єднувач для зрощування PUSH WIRE® серії 2773 компанії WAGO є швидким засобом усунення несправностей у будь-якій ситуації. Він може з'єднувати провідники перетином від 0,75 до 4 мм в дуже обмеженому просторі - інструменти не потрібні. З'єднувач PUSH WIRE® Inline Splicing Connector та термозбіжна трубка складають неперевершений дует у ремонтному комплекті.